Zapytaj o mieszkanie

Dlaczego Białołęka?

Dzielnica przyjazna
rodzicom i dzieciom

Bliskość
terenów zielonych

Dynamicznie
rozwijająca się okolica

Poczucie
bezpieczeństwa

Przyjazna okolica dla
rodzin z dziećmi

Bliżej Gwiazd na Mehoffera to inwestycja otoczona głównie domami jednorodzinnymi, co dla przyszłych mieszkańców inwestycji oznacza spokój i komfort mieszkania.

Osiedle powstaje niedaleko przyszłej pętli tramwajowej planowanej w 2020 roku - połączenie to spowoduje, że w ciągu kilku minut będzie można dojechać do Galerii Północnej i stacji metra Młociny.

Lokalizacja

Wygodne otoczenie

Białołęka to najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Warszawy. Od kilku lat to właśnie tu powstaje najwięcej nowych osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. Tworzona jest infrastruktura, która towarzyszy nowym mieszkańcom i biznesom: powstają nowe ulice ze ścieżkami rowerowymi, szkoły, przedszkola, ośrodki sportowe, boiska oraz sklepy. Jedynie 3 minuty samochodem dzielą Bliżej Gwiazd od Galerii Północnej.

Fani aktywnej formy spędzania wolnego czasu mogą wybierać z bogatej oferty zajęć w pobliskiej pływalni, na kortach czy boiskach lub w halach sportowych i siłowniach. Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z zajęć i spektakli w Białołęckim Ośrodku Kultury.

Z Mehoffera już blisko do zaplecza rekreacyjnego Warszawy - nad Zalew Zegrzyński. To świetne miejsce dla osób, które lubią obcować z przyrodą i spędzać czas wolny poza miastem.

  • rozrywka
  • sklepy spożywcze
  • kościół
  • komunikacja
  • placówki medyczne
  • parki

Kontakt

Adres inwestycji i biura sprzedaży:

ul. Mehoffera róg ul. Oczary, 03-081 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:
Pon-Śr-Pt - 11.00-16.00
Sobota – Spotkania po wcześniejszym umówieniu

II etap już w sprzedaży. Zadzwoń: +48 537 700 005