Zapytaj o mieszkanie

Dlaczego Białołęka?

Dzielnica przyjazna
rodzicom i dzieciom

Bliskość
terenów zielonych

Dynamicznie
rozwijająca się okolica

Poczucie
bezpieczeństwa

Przyjazna okolica dla
rodzin z dziećmi

Bliżej Gwiazd na Mehoffera to inwestycja otoczona głównie domami jednorodzinnymi, co dla przyszłych mieszkańców inwestycji oznacza spokój i komfort mieszkania.

Osiedle powstaje niedaleko przyszłej pętli tramwajowej planowanej w 2020 roku - połączenie to spowoduje, że w ciągu kilku minut będzie można dojechać do Galerii Północnej i stacji metra Młociny.

Lokalizacja

Wygodne otoczenie

Białołęka to najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Warszawy. Od kilku lat to właśnie tu powstaje najwięcej nowych osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. Tworzona jest infrastruktura, która towarzyszy nowym mieszkańcom i biznesom: powstają nowe ulice ze ścieżkami rowerowymi, szkoły, przedszkola, ośrodki sportowe, boiska oraz sklepy. Jedynie 3 minuty samochodem dzielą Bliżej Gwiazd od Galerii Północnej.

Fani aktywnej formy spędzania wolnego czasu mogą wybierać z bogatej oferty zajęć w pobliskiej pływalni, na kortach czy boiskach lub w halach sportowych i siłowniach. Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z zajęć i spektakli w Białołęckim Ośrodku Kultury.

Z Mehoffera już blisko do zaplecza rekreacyjnego Warszawy - nad Zalew Zegrzyński. To świetne miejsce dla osób, które lubią obcować z przyrodą i spędzać czas wolny poza miastem.

  • rozrywka
  • sklepy spożywcze
  • kościół
  • komunikacja
  • placówki medyczne
  • parki

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Poznaj szczegóły oferty i umów się na spotkanie z Doradcą Klienta już dziś!

adres:

ul. Mehoffera, róg ul. Oczary

Godziny otwarcia biura:
Pn 11-19.00
Wt-Pt 9-19.00
Sb 10-15.00

telefon:

II etap już w sprzedaży. Zadzwoń: +48 537 600 005