Zapytaj o mieszkanie

BUDOWA JUŻ W TRAKCIE

WYJĄTKOWA INWESTYCJA NA TARCHOMINIE

Bliżej Gwiazd na Mehoffera to wyjątkowa, dwuetapowa inwestycja zlokalizowana w atrakcyjnej części Białołęki - zielonym Tarchominie.

W I etapie zostanie zrealizowany jeden czteropiętrowy budynek z 64 lokalami o metrażach od 26 do 96m2.

II etap inwestycji zakłada kameralną dwupiętrową zabudowę. W ramach tego etapu powstaną 4 budynki ośmiolokalowe i 4 wille miejskie. Oferujemy mieszkania z przestronnymi loggiami, ogródkami oraz użytkowymi zielonymi tarasami na dachach.

I etap

64 funkcjonalne mieszkania

II etap

48 apartamentów

PLANOWANY TERMIN REALIZACJI

I etap – 2 kwartał 2021
II etap – 3 kwartał 2021

Spokojna okolica

Osiedle otoczone zielenią i domami jednorodzinnymi

ZAMIESZKAJ KOMFORTOWO BLIŻEJ GWIAZD

Inrest Group, inwestor odpowiedzialny za projekt Bliżej Gwiazd na Mehoffera, postawił sobie za cel, że każdy projekt, który będzie realizował wnosić będzie wartość dodaną w życie codziennie przyszłych mieszkańców. Misją pomysłodawców projektu jest edukowanie najmłodszych mieszkańców osiedla, poszerzenie ich wiedzy o astronomii i wszechświecie. Inwestycje wyróżnia, unikalna na skalę Polski, przestrzeń wspólna dla mieszkańców, czyli Obserwatorium Gwiazd i Park Księżycowy, z którego mogą korzystać rodzice z dziećmi. Przyszli mieszkańcy mają szansę być bliżej gwiazd każdego dnia.

Dlaczego warto?

Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, z którego kursują autobusy, które pozwalają w dogodny sposób dojechać się do centrum Warszawy. Zaledwie w 5 minut samochodem dostaniemy się do krajowej trasy 61, która przez most Marii Skłodowskiej – Curie prowadzi do serca stolicy.

Inwestycję otaczają liczne tereny zielone. W pobliżu są atrakcyjne tereny spacerowe, wspaniałe trasy wycieczkowe nad Wisłą, lasy czy łąki. Pozostajemy w mieście, ale mamy szansę korzystać z otwartej przestrzeni. Tego nie oferują inne dzielnice Warszawy.

Ulica Mehoffera to otoczenie idealne dla rodzin z dziećmi. Powstają tu nowe żłobki, przedszkola czy klubiki dla mam z dziećmi. Bliskość terenów zielonych pozwala na uprawianie sportów i relaks na świeżym powietrzu.

Inwestycje wyróżnia, unikalna na skalę Polski, przestrzeń wspólna dla mieszkańców, czyli Obserwatorium Gwiazd i Park Księżycowy, z którego mogą korzystać rodzice z dziećmi. Przyszli mieszkańcy mają szansę być bliżej gwiazd każdego dnia.

Lista mieszkań

Udogodnienia dla mieszkańców

Obserwatorium Gwiazd

Obserwowanie nieba może być doskonałym sposobem na relaks i wspólne spędzanie czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Zgłębianie wiedzy astronomicznej to świetny sposób na zyskanie nowych horyzontów, a także pomysł na hobby dla całej rodziny.

Inwestor zaplanował w obserwatorium instalację wysokiej klasy teleskopu astronomicznego Celestron NexStar Evolution. Jest on zaawansowany technicznie, ale prosty w obsłudze. Układ optyczny w teleskopie oferuje wspaniałe widoki wszystkich rodzajów obiektów astronomicznych i sprawdza się w astrofotografii.

Lokalizacja

W otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy

Tarchomin to dzielnica młodych, wykształconych i dynamicznych ludzi z inicjatywą, co daje większe poczucie bezpieczeństwa i przynależności niż w innych częściach Warszawy.

Architekci

Myślenie o przyszłości

Za projekt osiedla odpowiada pracownia architektoniczna MXMM. Powstała w 2011 r., a aktywnie funkcjonuje na rynku od początku 2014 r. Założycielami firmy są architekci: Khrystyna Hodlevska oraz Mariusz E. Mieszkalski – pracujący czynnie zawodowo od 2005 r.

Firma MXMM jest tworzona przez zespół kreatywnych, mających bogate doświadczenie zawodowe architektów, realizujących projekty mieszkaniowe (jedno- oraz wielorodzinne), usługowe, użyteczności publicznej oraz projekty aranżacji wnętrz, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i komercyjnych.

Kontakt

Adres inwestycji i biura sprzedaży:

ul. Mehoffera róg ul. Oczary, 03-081 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

W dniach 24-28 stycznia spotkania realizowane są po wcześniejszym umówieniu.

Pon-Śr-Pt - 11.00-16.00
Sobota – Spotkania po wcześniejszym umówieniu

II etap już w sprzedaży. Zadzwoń: +48 537 700 005