Zapytaj o mieszkanie

Dlaczego warto?

Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, z którego kursują autobusy, które pozwalają w dogodny sposób dojechać się do centrum Warszawy. Zaledwie w 5 minut samochodem dostaniemy się do krajowej trasy 61, która przez most Marii Skłodowskiej – Curie prowadzi do serca stolicy.

Inwestycję otaczają liczne tereny zielone. W pobliżu są atrakcyjne tereny spacerowe, wspaniałe trasy wycieczkowe nad Wisłą, lasy czy łąki. Pozostajemy w mieście, ale mamy szansę korzystać z otwartej przestrzeni. Tego nie oferują inne dzielnice Warszawy.

Ulica Mehoffera to otoczenie idealne dla rodzin z dziećmi. Powstają tu nowe żłobki, przedszkola czy klubiki dla mam z dziećmi. Bliskość terenów zielonych pozwala na uprawianie sportów i relaks na świeżym powietrzu.

Inwestycje wyróżnia, unikalna na skalę Polski, przestrzeń wspólna dla mieszkańców, czyli Obserwatorium Gwiazd i Park Księżycowy, z którego mogą korzystać rodzice z dziećmi. Przyszli mieszkańcy mają szansę być bliżej gwiazd każdego dnia.

Piętro 1

Dostępne Zarezerwowane Sprzedane
Dostępne Zarezerwowane Sprzedane
Dostępne Zarezerwowane Sprzedane
Dostępne Zarezerwowane Sprzedane
Dostępne Zarezerwowane Sprzedane

Lista mieszkań

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Poznaj szczegóły oferty i umów się na spotkanie z Doradcą Klienta już dziś!

adres:

ul. Mehoffera, róg ul. Oczary

Godziny otwarcia biura:
Pn 11-19.00
Wt-Pt 9-19.00
Sb 10-15.00

telefon:

II etap już w sprzedaży. Zadzwoń: +48 537 600 005