Zapytaj o mieszkanie

WYJĄTKOWE WNĘTRZA

Dobre mieszkanie to tylko funkcjonalnie zaprojektowany budynek i dogodna lokalizacja. To także oryginalnie zaaranżowane ściany, meble i elementy dekoracyjne, które będą nas otaczać na co dzień.

PROGRAMY „POD KLUCZ”

Dla klientów, którzy poszukują nowatorskich i eleganckich wnętrz przygotowaliśmy, wraz z Pracownią Architektury Wnętrz Deer Design, programy wykończeniowe „Pod klucz”.

WYSOKA JAKOŚĆ

Zostały one stworzone z myślą o osobach wymagających i ceniących sobie najwyższą jakość.

NIEBANALNE ROZWIĄZANIA

To oferta dla ludzi poszukujących wyselekcjonowanych materiałów i niebanalnych rozwiązań.

SMART LIFE

Program wykończenia wnętrz SMART LIFE skierowany jest do osób, które poszukują niebanalnych rozwiązań w konkurencyjnej cenie. Profesjonalny projekt wraz z wizualizacjami, wykwalifikowane ekipy wykończeniowe oraz wysokiej jakości materiały pozwolą na stworzenie idealnej przestrzeni mieszkalnej. Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg (paneli i płytek), wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia. Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania SMART PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta. Program Smart Life został przygotowany przez grono specjalistów z zakresu architektury wnętrz, którzy wyselekcjonowali materiały wykończeniowe wysokiej jakości w przystępnej cenie. Bądź smart, wybierz pasujące do Ciebie rozwiązanie i nie przepłacaj.

MODERN LIFE

Modern life to program wykończenia wnętrz dla wszystkich poszukujących wyselekcjonowanych materiałów i niebanalnych rozwiązań. Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg drewnianych i płytek, wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.
Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania MODERN PLUS, czyli meble pod wymiar,dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta.

HIGH LIFE

Program High life to oferta skierowana do wymagających, ceniących sobie najwyższą jakość i niecodzienne rozwiązania. Podstawowy program obejmuje wykończenie mieszkania „pod klucz”, czyli wyposażenie pomieszczeń w drzwi wewnętrzne z klamkami, ułożenie podłóg drewnianych i płytek, wykończenie i wyposażenie łazienki (płytki z bogatą gamą dekorów, armatura i ceramika) oraz dobór oświetlenia.
Poza podstawowym programem oferujemy dodatkowo rozwiązania HIGH PLUS, czyli meble pod wymiar, dobór i zakup sprzętu AGD, zakup oświetlenia, propozycję okładzin ściennych oraz usługę dekoracji wnętrz. Całość zwieńczona jest profesjonalną sesją zdjęciową na życzenie Klienta.

Kontakt

Adres inwestycji i biura sprzedaży:

ul. Mehoffera róg ul. Oczary, 03-081 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:
Pon-Śr-Pt - 11.00-16.00
Sobota – Spotkania po wcześniejszym umówieniu

II etap już w sprzedaży. Zadzwoń: +48 537 700 005